Muziekschool Katwijk

Creatief met jouw talent

Nieuws

POPLAB’s Live on Stage in The Box

POPLAB’s Live on Stage in The Box

Vlak voor de herfstvakantie (18-10 t/m 24-10) schitteren onze leerlingen ‘Live on Stage’. Iedereen die een instrument speel of graag zingt is van harte welkom om mee doen.

Wil je meedoen?

Om 16:00 opent The Box haar deuren. Onder leiding van bandcoaches Alex, Laura, Dirk en Pieter worden bands gevormd, wordt het repertoire ingestudeerd en natuurlijk wordt er veel muziek gemaakt. Want ’s avonds vanaf 20:00 uur zit de zaal vol om te genieten van alle optredens. Repeteren, eten en optreden op dezelfde dag; durf jij het aan?

Aanmelden doe je eenvoudig door een e-mail te sturen naar de Muziekschool via onderstaande link.

Kosten voor deelname zijn € 15,00 (contant te voldoen bij de administratie Muziekschool of bij de coach op de dag zelf). Dit is voor een fantastische ervaring vanaf de middag tot ‘s avonds inclusief het lenen van een instrument, coaching, eten en optreden in The Box. Deelname is s alleen mogelijk met een coronatoegangsbewijs (vanaf 13 jaar).

Wil je komen kijken?

Wil je niet meedoen maar wel komen kijken? Dat kan, toegang is mogelijk met een coronatoegangsbewijs (vanaf 13 jaar).

Waar?

Muziekcentrum The Box
Valkenburgseweg 50-A, Katwijk