Muziekschool Katwijk

Creatief met jouw talent

Nieuws

Nieuwsbrief maart 2019


vraagtekenKlanttevredenheidsonderzoek

Om onze dienstverlening af te stemmen op de wensen van onze leerlingen is het van belang dat wij weten hoe ú hier over denkt. In slechts vijf minuten kunt u ons helpen de dienstverlening te verbeteren. Doet u mee?

Naar de vragenlijst…


geslaagdExamens en diploma’s

In een eerdere nieuwsbrief hebben wij geïnformeerd over de muziekexamens. De examens zijn een manier om leerlingen te stimuleren het beste uit zich te halen. En die boodschap is aangekomen! Een overweldigend aantal leerlingen is opgegeven en doet dit jaar het ‘Examen 1e graad’.

Lees verder…


Geboren

Pianodocente Anna van Nieukerken is bevallen van een zoon! Op 1 februari jl. kwam Roman gezond ter wereld, moeder en zoon maken het uitstekend. Nu Anna nog met zwangerschapsverlof is krijgen leerlingen les van Lodewijk. Naar verwachting zal Anna in de loop van mei, in overleg met Lodewijk, weer aan het werk gaan. De leerlingen worden op de hoogte gehouden!


stokje-meer-muziek-in-de-klasMeer muziek in de klas

Gemeente Katwijk en De Muziekschool gaan samenwerken met de stichting ‘Méér Muziek in de Klas’. Op woensdag 20 februari werd in aanwezigheid van Koningin Máxima op feestelijke wijze het stokje van de provincie Zeeland overdragen aan wethouder Knape.

Lees hier het hele artikel…


ukeleleNieuw!

Vanaf nu kan je ukelele leren spelen bij Muziekschool Katwijk! Maar ook banjo, mandoline en dobro is opgenomen in het aanbod. Wacht niet langer, bel voor een gratis proefles of schrijf je in voor een introcursus.

Meer informatie…


Openbare lessen

In de week van 8 t/m 13 april zijn er weer openbare lessen. Ouders zijn van harte uitgenodigd om een muziekles van hun kind bij te wonen.

  • De openbare lessen zijn voor alle instrumentale- en zanglessen en niet van toepassing op (kinder)cursussen.

Agenda

Vrijdag 5 april, 20.00 uur

Poplab presents: Singers & Songwriters. De Boemerang
Huetingstraat 36, Katwijk a/d Rijn
Toegang gratis.

Maandag 8 t/m zaterdag 13 april

Openbare lessen voor ouders

Dinsdag 16 april, 18.30-20.30 uur

Examenconcert Poplab
De Schuit, Voorstraat 59, Katwijk

Woensdag 17 april 17.00-21.00 uur

Examenconcert klassiek
De Burgt, Burgermeester Koomansplein 1, Rijnsburg

Vrijdag 19 april, zaterdag 20 april

Geen lessen vanwege Goede Vrijdag

Maandag 22 april t/m zaterdag 27 april

Meivakantie


Deze nieuwsbrief is een uitgave van Muziekschool Katwijk.

Inschrijven

Of bel voor een gratis proefles (071) 406 5781